Darczyńcy 2013

Dziękujemy Pani Notariusz Renacie Mikulewicz z Kątów Wrocławskich za pomoc przy zakładaniu Fundacji, za wszelkie porady prawne, za wielkie i ofiarne serce.

*

Dziękujemy Patrycji Mackiel, uczennicy Liceum Plastycznego w Opolu, za wszelkie pomysły, kreatywność, za projektowanie plakatów, za obrazy na aukcje charytatywne, za pasję i gotowość dalszej współpracy z naszą Fundacją.

*

Dziękujemy wszystkim osobom, które ufundowały nasz projekt „Wyprawy edukacyjnej z młodzieżą polską do Indii 2014” na portalu „Polak Potrafi”. Po powrocie z wyprawy wszyscy darczyńcy otrzymają pamiątki od indyjskich dzieci.

*


Dziękujemy Drukarni „Smolarski”, która ufundowala plakaty promujące akcję zbierania funduszy na portalu „Polak Potrafi”

 

*

Dziękujemy wszystkim osobom, które otworzyły swoje serca na los indyjskich sierot, zdecydowały się zaadoptować je na odległość.  Wasze regularne wsparcie daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy również tym, którzy wspierali je jednorazowo.

Podziękowania dla rodziców adopcyjnych dzieci z Dommeru : Krystyny Miguły, Katarzyny Florczyk, Tomasza Rudnickiego, Daniela Miłowskiego, Zofii Zacharskiej, Urszuli Chwedziak, Adama Koprowskiego, Pauliny Zając, Karoliny Płocińskiej, Estery Olszewskiej.

Podziękowania dla rodziców adopcyjnych dzieci z Nakkapalli : Andrzeja Rayskiego, Agnieszki i Michała Domagałów, Ewy Rutki, Kingi Stecel-Stasiewicz, Karoliny Kutysz oraz dla Krzysztofa Troszczynskiego za fundusze na dożywianie dzieci w tej placówce.

 *

Dziękujemy osobom, które ofiarowały datki na zakup invertora w Dommeru w Indiach : Katarzynie Józefowicz-Hajduk, Krystynie Migule, Adamowi , Lindzie Ładysz.

*

Dziękujemy Paniom z Kościoła Zielonoświątkowego”Charisma” w Krotoszynie za ufundowanie wentylatorów w sierocińcu w Dommeru, Indie.

*

Dziękujemy osobom, które pomogły ofiarom ataku na kościół w Peszawarze: Danucie Kalinowskiej, Joannie Ciosek, Eryce Hiler, Danielowi Kulik, Julicie Wąsowicz, Ewie Rutka, Monice Pawelec, Barbarze Busza, Elżbiecie Wiater.

*

Dziękujemy Przemysławowi Pawlakowi i Urszuli Chwedziak za „podarowanie uśmiechu” dzieciom Sargodhy na Gwiazdkę 2013

 

*

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaufały nam i wpłaciły na cele statutowe Fundacji : Andrzejowi Gandeckiemu, Barbarze Busza, Ewie Rutka, Marcinowi Gonetowi, „Kościołowi Chwały” z Międzyrzecza

Dziękujemy wszystkim, którzy kibicują nam, wspierają dobrym słowem, dobrą radą,  udostępniają na Facebooku nasze informacje, polecają naszą Fundację – Was też potrzebujemy !